Природа сильного бізнесу

Антоніна КутоваКеруючий партнер компанії Pro Capital Investment

Сфера діяльності Антоніни охоплює такі напрями:

  • розвиток взаємовідносин з фінансовими інститутами, рейтинговими агентствами, інвесторами;
  • залучення фінансування для компаній та їхніх акціонерів шляхом продажу акцій, їх приватного розміщення або використання різних боргових інструментів;
  • залучення для компаній стратегічного інвестора, а також розробка комплексу заходів, спрямованих на підвищення вартості компанії.

Антоніна має значний досвід роботи у фінансовій сфері в рамках ведення бухгалтерського та управлінського обліку на підприємствах різних сфер діяльності. Вона є сертифікованим бухгалтером за стандартами CAP і СIPA. Завдання Антоніни – допомогти компаніям визначити правильний курс у мінливих умовах ринку, прийняти зважені рішення та укласти вигідні угоди.


Закінчила з відзнакою магістратуру Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Облік і аудит підприємницької діяльності», зараз – аспірант і викладач університету. Пройшла курс навчання та стажування в Інституті туризму на Мальті, а також прослухала курси з психології взаємин в Інституті Фрейда в м. Відень, є студентом програми PhD в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», має досвід викладання в Інституті бізнесу. Ведуча щотижневої програми « ПРО КАПІТАЛ» на телеканалі «Перший діловий».

пресс-центр

новости рынков капитала