Угоди

Магазин готових бізнес-планів. В нашій базі більше 70 готових рішень для організація нового бізнесу в різних сферах діяльності. Мета готових типових проектів - ознайомити підприємців з умовами ведення обраного бізнесу і дати можливість допрацювати і актуалізувати проект самостійно.
 
Щорічне роуд-шоу Invest in Ukraine. Мета – презентувати український бізнес західним інвесторам і вивести українські проекти на новий рівень розвитку, а також сприяти поліпшенню сприйняття іноземними інвесторами інвестиційного клімату України.
Щорічні конференції «Гроші для бізнесу, бізнес для грошей», присвячені аналізу найбільш актуальних джерел залучення інвестицій, особливостей і механізмів використання різних типів фінансування, шляхів підвищення вартості бізнесу.
Інформаційно-аналітична програма PRO CAPITAL – телевізійний проект про ринки капіталу і можливості заробляти на них. Авторський проект інвестиційного холдингу Pro Capital Group.
Участь у програмі ділових консультацій (BASF). Мета програми – надати допомогу в розвитку малих і середніх підприємств, частково покриваючи їх витрати на консалтинг.